| anonim_4396 a întrebat:

Ce părere aveți despre gândirea lui Morbid?

- homosexualii sunt bolnavi pentru că și-o trag în cwr

- crima și violul sunt acte de iubire pentru că nu sunt mulți în stare să o facă și să sacrifice timp sa să urmărească victime

Voi ce ați alege dintre a fi homosexuali și criminali/violatori?

13 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

- homosexualii sunt bolnavi pentru că și-o trag în cwr

si hetrosexuali pot face,homosexualitatea nu este o boala mintala =argument eronat

- crima și violul sunt acte de iubire pentru că nu sunt mulți în stare să o facă și să sacrifice timp sa să urmărească victime = nu am cuvinte ce sa spun,banuiesc ca era ironic,glumea,cum sa aiba o scuza o crima sau un viol, gen merg sa violez o fata ca sa nu ma implic intr-o relatie, simplificarea ecuatiei in mod stupid

Voi ce ați alege dintre a fi homosexuali și criminali/violatori?
nici homolai, e plin netul de ei cu username de fata, nici criminali nici violatori =ăștia merita merita arsi de viu sau violatori castrați

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

1. Persoane cu dizabilități psihice speciale, părerea mea.
2. Morbid.
3. Spânzurătoarea.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Dar ne-ai dat de ales dintre doua extreme care... nu sunt deloc extreme. Si cred ca lipseste un "sau" intre cei doi.

Nu stiu ce a zis Morbid (si nu cred ca chiar asta a vrut sa zica), dar scopul site-ului nu este sa barfim si sa judecam lumea, sau mai bine zis comunitatea.

Nu am studiat psihologia privind homosexualii, tu ai studiat-o? Cate carti despre acest subiect in sine a citit o persoane inainte sa isi dea cu parerea? Adica, sa isi dea cu parerea ests altceva, nu este ceva adevarat, ci doar o perceptia asupra acestui lucru.

Dar daca ar fi sa zic presupun eu, desi stiind ca nu zic adevarul, cred ca ei sunt oarecum bolnavi, raportandu-ne la celelalte persoane. Dar lumea mai face asta, sunt persoane barbati si femei care fac se.x ana.l prin lumea asta si am putea spune oarecum la fel?

Legat de viol si criminali, nu e chiar iubire, ci doar o fericire pe care cred ei ca o au. Este un moment.

Nu, nu as putea alege dintre cele doua sad. Dar promit ca la urmatorul ultimatul, o sa raspund big grin

| anonim_4396 explică (pentru DoarBogdan):

Acum 8 ore | Morbid a răspuns (pentru Hecate):
Da, nu e nici un păcat. Ba chiar mi se par niste acte de iubire, Sa mi sacrific libertatea doar pentru a omorâ/viola, nu sunt în stare mulți sa o facă. Ce mă amuză e că e considerat normal sa mi-o trag un fund cu niste bărbații, dar când vine vorba de subiecte ceva mai tabuu, pun pariu că toată lumea sare ca-s bolnavi mintal oamenii aia. laughing

| DoarBogdan a răspuns (pentru anonim_4396):

Mno, atunci aia e. Nebunii cu nebunii.

PS: Unde e Ray, ca numai el parafrazeaza asa laughing

| RAY a răspuns (pentru DoarBogdan):

Alea se numesc erori de rationamemt, ceea ce eu nu fac

| DoarBogdan a răspuns (pentru RAY):

Asa e. Trebuia doar sa te aduc cumva in discutie laughing

| RAY a răspuns (pentru DoarBogdan):

Ti-a fost dor de mine, motane, scuze de spam caste

| DoarBogdan a răspuns (pentru RAY):

Da. Nu puteam sa incep anul nou altfel. Dar se termina concediul si revin eu big grin

| LoveSleep a răspuns:

Morbid nu vorbește serios. El e amuzant. Și badass. Și astea se trag din faptul ca e încă virgin. Dar nu asta e ideea.

| siriusblack98 a răspuns:

Sunt de parere ca tipul si-a gresit in ziua respectiva medicamentele.Eu as alege sa fiu mort decat oricare dintre variantele mentionate de tine.

| Tataru_Ionut_2001 a răspuns:

1. probabil că sunt bolnavi cu capul.
2. Nu e un act de iubire atunci cand urmărești o persoană cu scopul de a-i face rau, daca o urmărire este facuta in scopuri malefice clar nu da dovada de iubire.
3. As alege sa fiu heterosexual.

| sjszhhwnwne a răspuns:

Eu sunt gay si iti garantez ca nu sunt bolnav la cap. Ma comport ca toti oamenii, nu consider ca fac ceva anormal. Te rog sa nu mai pui astfel de postari deoarece nu mi se pare normal sa fiu discriminat pentru ceva ce nu am ales sa fiu.