| anonim_4396 a întrebat:

Ce părere aveți despre acei angajați care vor să se apropie (și chiar să se împrietenească) mai mult de șefi decât de colegi?
Nu, nu mă refer aici la lingușitori, ci la aceia care se simt atrași de carisma superiorilor.

Răspuns Câştigător
| Emma30555 a răspuns:

Te apropii de oameni care îți plac, sau care te plac, deci e normal, dar motivul principal ar trebui sa fie caracterul, felul în care rezonati etc. Pentru cei din exterior ar putea sa para ca aceasta persoana este fin interes cu toate ca din ce spui tu nu este vorba de un interes ci o admirație