| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre persoanele pe care le considerati prieteni cu o vreme in urma si acum v-au lasat pentru altii?
mie sincer mi se par infecte rau

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Persoane false, ipocrite

| Fantastic7 a răspuns:

Poate acele persoane au descoperit la mine anumite laturi care le displac şi de accea au ales să mă lase pentru alţii. E alegerea lor, iar mie mi-e indiferent. Stă lângă mine cui îi place, restul sunt invitaţi să plece oricând doresc.

| Otto19 a răspuns:

Prietene nu exista prieteni sa iti intre bine in cap, nu avea incredere in nimeni, foloseste-te de ei asa cum si ei de tine, lumea in ziua de azi e perversa, suntm o specie foarte uracioasa una pe alta, crede-ma in timp ai sa intelegi ca prieteni sunt ca,, le platesti sunt cu tine nu le platesti sunt cu altul, asa ca data viitoare sa te gandesti bine

| udontknowme a răspuns (pentru Otto19):

Deja mi-am dat seama cum sunt oamenii ăștia, c*rve cu 2 sau chiar mai multe fețe
stiu doar sa profite

| Evolettee a răspuns:

Că nu sunt prieteni și așa o să lase și persoanele alea pentru alte persoane laughing

| udontknowme a răspuns (pentru Evolettee):

și asta-i posibil rolling on the floor