| BomBonnicaAle a întrebat:

Ce parere aveti despre pirsul in limba?

9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Am o parere proasta.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Aiureala, teribilism.
Desi am fost intr-o bisericuta populara in liceu, in care se practicau de toate, am intrat alcoolist obsedat de masini, si am iesit obsedat de masini. In timp ce colegii au plecat cu toate viciile posibile, tatuaje, pierce-uri... Si acum cam regreta. Eu zic sa faci lucruri cu adevarat utile, de cacaturile astea o sa-ti fie rusine cand o sa te maturizezi.

| Dariusuu a răspuns:

O parere proasta.

Mai bine iti faci un tatuaj care sa simbolizeze ceva pentru tine decat sa iti pui un '' surub'' in limba.

| Sociopat a răspuns:

E bun daca vrei sa-l gadili pe tip la cocosel cand ii faci felatie.

| ksuper31 a răspuns:

Tampenie,nu te mai uita la TV!

| BomBonnicaAle explică (pentru ksuper31):

De ce crezi ca am luat asta de la tv.nu am vazut pe nimeni la tv cu pierce in limba

| ksuper31 a răspuns (pentru BomBonnicaAle):

Am incercat sa insinuez ca la TV vezi doar prostii, dar nu ai inteles aluzia. Poate data viitoare.
Succes!

| lidix a răspuns:

E demodat rau.

| ValereaChihai978 a răspuns:

Nu e bine sa faci pierce in limba sau in oricare parte a corpului in plus nu mai e la moda de citiva ani. acum e la moda sa fii tu insuti