| sw33tLilleVampire a întrebat:

Ce parere aveti de pirsul in buric?

6 răspunsuri:
| aliceinchains a răspuns:

Mie nu-mi place, eu nu mi-aș face, și nici nu-mi place să văd la alții. E nasol, oricum ai lua-o. Acum, e doar părerea mea, fiecare face ce dorește cu viața și corpul lui.

| Roxett a răspuns:

Arata frumos, dar nu se merita sa te gauresti in buric (unde doare)

| Dayaniss a răspuns:

E super misto love struck si-a pus soramea si arata beton love struck a spus ca nu a simtit nimic cand si l-a facut si nici apoi n`a durut`o. merita sa-ti pui love struck

fundaaaaaaa? puppy dog eyes

| SkittlesNuMaiTrecePeAici a răspuns:

Buna
Rau big grin Eu am o parere rea si despre piercingul in... ureche
Fratii mei albastri nu va mai bagati piercinguri in corp...Mama Natura v-a dat corpuri, dar nu profitati prea mult.

Oricum iti sugerez sa nu-ti faci si nici prietenilor(doar daca ai pus intrebarea pentru un prieten).

Si sper ca te-am ajutat happy

| vεηiη a răspuns:

Eu il ador =p~
Am avut, mi-a facut un baiat vara trecuta, dar era putin stramb (intr-o parte) asa ca l-am scos. Trebuie sa-mi fac din nou zilele astea.
Oricum se vede frumos, la un abdomen lucrat, bronzat...

| vεηiη a răspuns:

Roxett Nu doarebatting eyelashes