| rallu_5150 a întrebat:

Ce parere aveti despre sexul anal? as vrea sa incerc cu iubitul meu. si am dubii.multe se opun acestui fapt, de ce?

Răspuns Câştigător
| unione a răspuns:

E f ok, exista si orgasm anal, dar se obtine in timp. Conteaza sa nu incepeti direct penetrarea, ci relaxarea si stimularea lui cu degetul, macar de cateva ori (zile) Apoi e f importanta lubrifierea, altfel doare.
Multa lume vb si isi da cu parerea doar din imaginatia lor.
Buun, si inainte trebuie facut un dus si curatat locul cu degetul si sapun, e indicat gel de dus intim.
Trebuie sa te relaxezi, sa-ti ghidezi partenerul incat sa nu fii stresata si sa te doara
Have fun.

4 răspunsuri:
| lavynika a răspuns:

Daca el va fi foarte atent si tu nu vei fi complexata nu va fi o problema, insa da aveti mare grija la igiena.Succes:*

Răspuns utilizator avertizat
| 2696 a răspuns:

Se opun deoarece e cam neigienic poate mult mai neigienic decat sexul oral iar multe fete sunt complexate de fundul lor...pentru sexul anal trebuie sa fi in genul vedetelor porno altfel vei fi atat de complexata incat totul se va transforma intr-un dezastru probabil...

| Bibbi_1014 a răspuns:

Eu nu am incercat dar am auzit...caa nu e prea bine...happy