| ImHere a întrebat:

Ce parere aveti despre stick-urile de la digi? big grin

5 răspunsuri:
| TheLastSmile a răspuns:

Sincer, una foarte proasta. In primul rand vin foarte greu, eu am asteptat aproape un an si atunci a venit din cauza ca le-am spus ca renuntam. Semnalul nu este chiar bun, cel putin mine mi s-a parut destul de slabut. Se deconecta foarte repede si nu te puteai juca un joc calumea.

| LolaLollita a răspuns:

Eu folosesc stick de la digi de mult timp, de un an si jumatate aproape zilnic. Nu are mereu semnal stralucit, depinde si de perioada lunii. In rest, daca nu esti genul care vrea sa vada filme online, e okhappy Uneori se incarca foarte bine. Nimic nu e perfect, insa mie imi satisface nevoia de a ma conecta la internet.

| ImHere explică (pentru LolaLollita):

Vreau sa vad filme online si sa stau pe skype. sad + sa stau pe net...

| MrsDubstep a răspuns:

Bune......pana cand se indoaie vreunu laughing)) cum s-a intamplat la mine. daca nu am fost atenta. ce sa si faci happy si exceptand partea ca uneori (dese ori) prinzi semnal slab -.-

| ImHere explică (pentru MrsDubstep):

Mersi, chiar daca eu credeam ca sunt mai bune.