| YLLL a întrebat:

Ce parere aveti despre telefonul
LG Chocolate KG800? face poze clare? muzica se aude tare?big grin

Răspuns Câştigător
| emmaangel a răspuns:

Buna, eu am avut telefonul asta si asa cum au zis si cei dinainte dupa un an s-a stricat(la inceput nu mai mergeau butoanele sensibile apoi s-a dus de tot display-ul), iar bateria nu ma tinea nici o zi, asa ca eu nu ti l-as recomanda. Cat despre poze erau bunicele( depinde la ce te astepti, pentru ca daca vrei sa fie ca la o camera foto-digitala sau ca la un tel performant gen samsung, nokia sau iphone nu e bun, nici nu se compara.) Daca vrei un telefon stylish iti recomand samsung( arata super si touchscreen-ul merge foarte bine). Cat despre muzica se aude mediu, dar aici cele mai bune sunt nokia si sony ericson,, iar samsung-ul are o claritate a sunetului mai buna. Deci daca vrei sa iti iei un telefon sincer eu nu ti-as recomanda LG KG800, pentru ca eu nu am fost multumita de el. Daca vrei ceva bun uita-te pe la samsung si nokia

6 răspunsuri:
| Marii a răspuns:

Nu-ti arunca banii pe telefonul asta, ca o sa plangi dupa ei. Si 3600 nu stiu cum e.

| YLLL explică:

Dar Nokia 3600?

| emmaangel a răspuns:

Multumesc mult pentru fundita si spor la cautat telefoane:X:X:X:*

| y a răspuns:

Nu e bun nokia crede-ma am sony ericsson si este super bun face niste poze tari, are bateria care te tine o saptamana, si musica frate...se aude super tare

| sweety_1169 a răspuns:

Are o colega si dupa 1 an de cand l a cumparat nu mai merge...si nici bateria nu e f buna, mai bine i-ati nokia

| Fifi a răspuns:

Se strica repede! au niste prietene de-a mele. si fac figuri happy ia mai bine un Nokia!