| elasexygagica a întrebat:

Ce parere aveti despre telefonul samsung galaxy s? merita sa-l cumparlove struck? eu il adooor love struck

Răspuns Câştigător
| Oana4340 a răspuns:

Da, este un telefon foarte bun.
Are o memorie foarte buna!
Se aude si muzica foarte bine...

6 răspunsuri:
| Mihai7best a răspuns:

Samsung galaxy S a preluat cam tot de la iPhone insa marca iPhone este recunoscuta ca fiind mai buna, Samsung daca te uiti inainte sa lanseze acest galaxy s nu era privita ca o firma de calitate. Eu ti-as recomanda un iPhone 3g, 3gs happy

| anonimaDeLa3 a răspuns:

Am auzit ca sunt destul de sensibile ...si este fff scump la liber! e dragut asa la aspect.big grin

Răspuns utilizator avertizat
| valy1233 a răspuns:

Da, e un telefon bun, dar nu isi merita bani, adica cat costa... poti sa iti iei un iphone la bani astia, care iphoe e mult pestewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt detinatoare fericita e tel. Galaxy l`am luat recent si e super netu merge brici imagini super ( pacat ca nu are blitz ) dar in rest foarte multumita si are niste aplicati de te doare capu destept tare, insa primele care au fost scoase tr sa pui tu android p el si de aceea alea au lag insa a meu e mai nou si android e pus de Orange asa ca nu are nici o problema, sincer si eu am vrut iphone4 l`am butonat de numa dar... intr-adevar e bun dar nu am vrut sa arunc niste bani in plus pentru ceva ce nu m`a pasionat mai mult decat galaxy. acum tu stii

| IreallyhateElasexygagica a răspuns:

Vezi sa nu ti-l bagi in pi***