| danSS a întrebat:

Ce parere aveti despre tiganii care ne fac de ras prin europa? Ar trebui sa fie Hitler viu?

Răspuns Câştigător
| aliceinchains a răspuns:

Am un sentiment de greata si sila de fiecare data cand ii vad. Astia merita exterminati sau dusi... undeeeeeva, departeeeeee.

12 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Aia care ne fac de ras ar merita aceeasi soarta pana raman intinsi la sol fara puteri cu foamea-n gat. Suportam nesimtirea nu avem ce face.

| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

Ar trebui mai multi hitleri, in caz ca moare unu. laughing

| alina58 a răspuns:

Nu am avut nimic ei, dar cand am vazut ca suntem cei mai jos din europa, sentimentele mele de ura au inceput sa creasca. Sa nu vorbim de faptul ca tara noastra este una dintre cele mai analfabete din lume. De ce? Pentru ca tiganii nu pun pret pe carte, iar noi suportam consecintele. Nu sunt rasista, doar mandra ca sunt alba!

| angelsaredickswithwings a răspuns:

Peste 50 de ani nu vor mai fii romani ci doar tigani in Romania pentru ca o femei roma naste in jur de 2.8 copii in viata iar o romanca 1.4

| danSS explică (pentru angelsaredickswithwings):

Pai peste 50 de ani poate o sa se trezeasca romanii si restul europenilor si nu o sa mai fie deloc ciorilaughinglaughing

| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns (pentru angelsaredickswithwings):

As vra sa vad cum arata un copil virgula patru. laughing

| angelsaredickswithwings a răspuns (pentru GoodGuyOviCONTSUSPENDAT):

In medie mai... dar oricum cred ca ar fi tare 1\4 x copil= un fierastra si talent

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi provoaca sila aceste persoane care sparg seminte pe strada, scuipa si nu stiu, nu vreau sa judec prea mult ca toata lumea stie.
Dar imi e sila de unele persoane de etnie roma, a se intelege ca nu am nimic cu romii!
Aveam in cartier o familie de etnie roma si erau vreo 5 fete mici sub 10 ani si un baiat de vreo 7 ani, imi era tot dragu sa stau cu ei vara si sa ma joc, sa ii dau in leagan. Plus ca o data am stat pana tarziu si am povestit la foc, a fost superb, magnific si nu stiu te duce in alte timpuri.

Dar cand ii vezi pe pici aia mici de un metru si o guma care injura si scuipa ti se ( schimbare de idee ), te saturi de ei.

E trist.

| Salahadin73 a răspuns:

Hitler nu ura tiganii, el ura evreii.(Antonescu ii ura)

| danSS explică (pentru Salahadin73):

Mai documenteazate sa vezi cati tigani au fost omorati de catre nazisti in al 2-lea razboi.dar si asa au fost prea putini din pacate

| Burlacu006 a răspuns:

Eu zic sa iesim toti romanii in strada si sa facem o revolutie ca sa omoram toti tiganii astia borati ca nu-i mai suporta nimeni pe nespalatii asta, au un tupeu in ei dar daca te faci spre el se caca pe el, ei sunt smecheri cand sunt in gasca ca daca e unu singur rupe pamantu.HUUUU Tiganii sa muriti naibi odata nesplatilor

| Mav_Myhalache_1995 a răspuns:

1 da ar trebui si mai ales ca porti initialele armatei germane ss her hitler