| browneyes99 a întrebat:

Ce parere aveti despre tineretul din ziua de azi? Despre disparitia( daca o pot numi asa)culturii? Voi ce parere aveti? Faceti parte din tineretul din ziua de azi? Sunteti multumiti de toate chestiile astea?(sa nu se inteleaga ca eu ma dau desteapta sau chestii de genul fiindca abia am 11 ani)

2 răspunsuri:
| Nicoleta a răspuns:

Daca lumea o tine tot asa, nu vom ajunge bine.In Romania se promoveaza tot mai mult "prostia". Pe zi ce trece mor toate valorile Romaniei, si mai ramanem noi.Nu stiu unde se va ajunge.
(17 ani )

ps: imi place cum gandesti pentru varsta ta

| AnaBejenaru a răspuns:

Hmm esti destul de inteligenta pentru varsta ta. da, sunt de acord cu cateva chestii, dar in unele cazuri se ajunge prea departe, si unele lucruri sunt duse la extrem
xoxo