| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre urmatoarele versuri[compuse de mine :d]."Stau singura, sunt suparata, suspin/gandul nu pot sa-l alin/stau singura, sunt suparata, nu-mi place/caci visul urat nu-mi da pace./Tarziu in noapte/la fereastra cineva bate/o fi vantul sau o creanga de copac/nu stiu ce sa fac; sa plang sau sa tac?/Tot mai plang nu ma simt bine/caci sunt doar eu doar eu si cu mine/deodata usa se deschide intra cineva/intra cineva in camera mea./Acum nu7mai plang, ma simt bine/ca-i cineva aleaturi de mine./Insa nimic nu dureaza la infinit/totul are pana la urma un sfarsit./Nu ma las purtata de gelozie/pe culmile razbunarii/invat sa scap de ura/mergand pe aleea uitarii./In inima las-o urma despartirea/mai intoarce macar o data privirea/sa vezi cum arat, nu sti ce simt/poate ai uitat acele amintiri, in schimb/eu nu pot uita ceea ce a fost/chiar daca nu are niciun rost/sa mai simt ceva pentru tine/sa ma gandesc c-ai facut parte din mine.

Răspuns Câştigător
| Infernia a răspuns:

Buna. E superba. Mi-a placut mult. Sa ne mai scrii. happy

2 răspunsuri:
| SuperNovaaaaa a răspuns:

E impresionant.

| Dorina9 a răspuns:

Sincer,mie imi place foarte mult, parca ai scris ce simt eu in momentele asteatongue din cate imi dau seama esti p punctul unei despartiri(exact ca minesad...si prin versurile astea te-ai mai deskrkt putin...NICE:*