| lollopop a întrebat:

Ce parere aveti despre vedetele Disney?
Eu sunt de parere ca sunt tari(pentru copii sub 12 ani), apoi copii cauta ceva mai interesant. Iar acele vedete, sa zicem de ex: Miley Cyrus. Nu mai face parte din familia Disney, s-a lasat de serialul ei. Acum s-a apucat de muzica serioasa, insa nimeni n-o mai ia in serios deoarece a fost vedeta Disney(program pentru copii 1-11, 12 ani), desi ea acum scoate niste melodii destul de tari.

3 răspunsuri:
| Insurgent a răspuns:

DA sunt tari vedetele disney, adica cred ca majoritatea copiilor sub 12 ani sau chiar 12 le iubesc
pai Miley a vrut sa schimbe ceea ce facea, a renuntat la hannah montana si a inceput sa isi faca o alta cariera

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cei care cred ceea ce este scris mai sus sunt niste prosti...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu ma numesc Irina si sunt fana a desenelor DISNEY. Mie imi place zack si cody, hannah montana, HSM, si alte mai multe desene. IUBESC DISNEY CHANNEL.