| numeletrandafirului a întrebat:

Ce parere aveti despre viata? Sunteti fericiti sau nu? Motivati.

Răspuns Câştigător
| DDCC a răspuns:

Viața e ca un joc, iar la mine salvările sunt corupte.
Într-o zi sunt, în alta deloc și tot așa.
De ce să mint, sunt zile în care o urăsc.
http://youtu.be/iRYvuS9OxdA
http://youtu.be/mJLTyNDkFxg
Dar tu?

6 răspunsuri:
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Da, familia

| inconscient a răspuns:

Eu cred ca vita-i putin nedreapta! Fericirea deplina nu exista decat in desene animate si telenovele, poate si filme cu happy-end! Sunt destul de fericita, am parintii alaturi, am prieteni, cel putin unul sad, sunt sanatoasa, am note bune, insa "dragostea" asta ma omoara! E o "poveste" complicata, foarte si inca astept trenul uitarii big grin Nu pot spune daca sunt fericita sau nu...crying

| Dariusuu a răspuns (pentru inconscient):

Fericirea e doar trecatoare...

Te inteleg perfect.

| CichasEmo a răspuns:

Viaţa este un amalgam de contrafaceri-şi bune şi rele-plasat între naştere şi moarte. Dacă această umplutură nu-i bine omogenizată, pritocită şi coordonată, vom ajunge să trăim prost şi nu ne vom putea opune dacă ceva nu ne place!…

| EdwardTeach a răspuns:

Pot spune că eu sunt undeva între. Poţi fi fericit sau poţi fi trist asta depinde de tine. Visează!

| Ioanaksb a răspuns:

Eu sunt! Nu e totul chiar perfect, dar daca fac abstractie de anumite lucruri nu e asa de rau.winking
De obicei ma gandesc la faptul ca poate fi mai rau, iar apoi la ce trebuie sa fac sa fie mai bine.