| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre videoclipurile melodiilor de succes din zilele noastre? Daca nu au femei dezbracate parca n`ar avea vizualizari, sau nu stiu care e principiul lor. Seamana din ce in ce mai mult unele cu altele si sunt din ce in ce mai.vulgare,nu stiu. Voi ce credeti? Repet intrebarea, nu prea am primit raspunsuri.

Răspuns Câştigător
| AngelaZero a răspuns:

Ba nu toti sunt asa. doar cei comerciali. iti dau 3 exemple de videoclipuri noi care nu au femei dezbracate:

parazitii cu mr levy - arde
spike - realitatea/scandal/banii
guess who - manifest/locul potrivit
vunk - vreau o tara ca afara

uita-te la ele pe youtube ca au peste 1 mil de vizualizari happy