| Petruţa98 a întrebat:

Ce parere aveti despre acest cuplu Justin Bieber si Selena Gomez? Cel care va avea aceiasi parere ca a mea va primi FUNDA!

Răspuns Câştigător
| ByA5307 a răspuns:

Mi se pare ca le sta bine impreuna.Nu prea imi place JB dar daca asta a fost alegerea Selenei atunci sunt de acord cu ea!big grin

3 răspunsuri:
| Doηηa a răspuns:

Îmi plac amândoi, se potrivesc.

| Karisma a răspuns:

Mi se pare un cuplu destul de dragut, bafta lor si succes, sunt ambii starurisi daca se plac de ce sa nu ramina impreuna, caci bai fratilor pina la urma nu avem sanse nici una/unul sa fim impreuna cu el/ea. Sper ca m-ati inteles.

| Karisma a răspuns:

Mi se pare un cuplu destul de dragut, bafta lor si succes, sunt ambii starurisi daca se plac de ce sa nu ramina impreuna, caci bai fratilor pina la urma nu avem sanse nici una/unul sa fim impreuna cu el/ea. Sper ca m-ati inteles.