| ailin a întrebat:

Ce personaj vi s ar parea mai interesant d interpretat pentru ca sc noastra face un fel de concurs cu masti si juriu e form din elevi d cls 12 si nu am nici o idee ce pers ar putea sa impresioneze un astfel de juriu m am gandit la ceva amuzant poate imi dati voi cateva idei mersi anticipat

Răspuns Câştigător
| undercovergirl a răspuns:

Poate mergi pe tema tiganilor si te inspiri din " La tiganci " de M. Eliade. Sunt sigura ca ai auzit de ea si plus ca e si la moda happy

2 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Pacala.

| Яùxsi a răspuns:

Cleopatraahee hee