| LaaaavM1 a întrebat:

Ce pot face daca am părul puţin ondulat? Dacă mă îndrept cu placa nu cred ca dureaza mai mult de o ora si iar mi se onduleaza. sad.

Răspuns Câştigător
| dreamgirl16 a răspuns:

Am eu o idee ff buna ce sa faci cu el!:X:X Sa il lasi asaaa, norocoasoo! ai un par minunat, dc l`ai intinde? majoritatea fetelor au parul intins si deja m`am acrit de elelove struck Sunt sigura k iti sta supeerb love struck nu fa nimic. absoluut:X

3 răspunsuri:
| AndrreeaMm a răspuns:

Si eu am parul ff ondulat insa crede-ma dreamgirl ca la un moment dat te saturi de el.happy

| dreamgirl16 a răspuns (pentru AndrreeaMm):

Eu nu as avea cuum,si eu am par oarecuum ondulat si cret:X si il ador,dar pentru ca e prea creets si nu onduulaat ca al vostru mi``l intind, pentru ca e f luung si greu de suport, se umfla ca un tampitlaughingrolling on the floor :X dar parul vostru e minunatbig grin

| LaaaavM1 explică (pentru dreamgirl16):

Si parut meu se umfla ca un tampit dreamgirl laughing rolling on the floor) :-l si ma cam oftica.