| anonim_4396 a întrebat:

Ce pot face sa-mi treaca o stare din aia naspa,adica nu am chef de nimeni si nimic, ce trebuie sa fac sa trec peste?

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Realizezi ceva care iti face placere si nu are treaba cu partea naspa.

| Konata a răspuns:

Ar trebui sa faci ceva care-ti face placere love struck. T epoti uita la un film bun de comedie, poti desena, poti urmari mr. bean sau garcea, poti vvorbi la telefon cu o prietena sau cu parintii, poti citi glume si bancuri ..nu mai stiu alte metode happy.

| Xtadelo a răspuns:

Nu stiu, sunt la fel ca tine.

| WhiteLife a răspuns:

Te poti ruga.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nici eu nu am chef de nimic. poate pentru ca am multe teme si nu le'am facut inca si nu am nici timp sau dispozitie pentru a le face straight face cel mai bine e sa iesi undeva cu prieteniiwinking

| Ralluxd a răspuns:

Fa ceea ce iti place, fii tu insuti, danseaza, canta, tipa, tot ce vrei tu. Incearca sa iesi din starea aia. Nu te mai gandi la lucrurile care te-au suparat, ci gandeste-te ca tu esti o persoana speciala si nu meriti sa stai suparat/a.

| criss1212 a răspuns:

Pai asta nu tine de medicamente sau ceva tine de starea ta daca nu te simti bine sai nu ai chef de nimic stai ....sau du-te spale-te pe fata cu apa rece laughing

| SymoCriss a răspuns:

Incearca un lucru nou de fiecare data cand ai starea asta.