| Frumusica504Andreea a întrebat:

Buna toata lumea!

Faza cu lesinul a fost o provocare.

Am visat ca eu faceam dragoste cu iubitul meu si deodata suntem imbracati, iar el dispare.Si ma fugareste ceva urat de tot de tot.Si ma miscam in pat in toate sensurile.Si cand sa puna mana pe mine.M-a trezit iubitul meu.Si a inceput sa ma sarute si sa ma alinte.

Ce semnificatie are acel vis?

Răspuns Câştigător
| AdYtZu189 a răspuns:

Este un vis destul de interesant, dar nu e neaparat sa aiba o semnificatie.Probabil ai avut vreo experienta neplacuta.Visele sunt doar in mintea noastra si nu ne pot rani decat daca noi le dam voie sa o faca. Sper ca ti-am fost de folos.

9 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Poate ne mai explici faza cu lesinul, cred ca este foarte interesanta.
In ceea ce priveste visul, probabil ca ai un iubit si te sperie ideea ca va veni ziua in care el isi va lua zborul, catre alt cuib.

| Wøodenpints a răspuns:

Nu stiu ce semnificație are exact visul ăsta, dar știu că orice posesor de vise care are impresia că un vis înseamnă ceva este complet cretin și cu șanse mari de a suferi de un început de retard mintal.

| Frumusica504Andreea explică (pentru Wøodenpints):

Ai dreptate.Dar vrei sa stii ceva? Eu nu cred in vise. Vreau doar sa sa stiu are vreo semnificatie?

| Wøodenpints a răspuns (pentru Frumusica504Andreea):

Dacă nu crezi în ele de ce vrei să știi dacă înseamnă vreo ceva?
Când nu crezi în ceva, nu-ți pasă deloc de subiectul ăla, treci peste și uiți repede.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci, faza cu faptul ca esti luata peste picior, din partea noastra, este tot o provocare.

Tu sigur esti baiat, dar stai linistit ca nu face nimeni diferente, poti incerca sa fii si pasivul unuia, e ceva normal, noi aici in TPU nu te judecam, ar fi culmea!

| Frumusica504Andreea explică (pentru anonim_4396):

Deci sunt "baietzoiaca"?

| 1DeadMemories a răspuns (pentru Frumusica504Andreea):

Nu esti baietoaica, esti fata cu puta happy.Mai precis, un troll slab, care incearca sa faca valuri, si pe care nu-l baga nimeni in seama.De aici si intrebarile tembele si puerile pe care ti le kk mintea.

| darriya a răspuns:

Te gandesti prea mult la sex!

| SteinZer0 a răspuns:

Simplu, te temi de o posibila sarcina. Faceti dragoste si lucrurile merg rau. Asta e deductia.