| anonim_4396 a întrebat:

Ce pot sa fac sa nu mai tin la el. el acum e cu altcineva. pot sp k e cu cea mai buna prietena a mea... si cand ii vad imp ma doare sufletu nu stiu ce sa fac...in timp ce eram cu el era si cu ea. dati-mi si mie un sfat va rog din toto sufletu ca sa nu ma mai gandesc mereu la el si sa plang si sa nu-l mai ubek va rog pls:X:X:X:

3 răspunsuri:
| J7anine a răspuns:

Fii mai atenta cum iti alegi cei mai buni prieteni. apuca-te de un sport sau de dansuri - vei cunoaste precis oameni noi. succes!

| J7anine a răspuns:

Box

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

CE NASPHA, IMI IMAGINEZI CE SIMTI CAND II VEZI IMPR...SI PRIETENA AIA ATA CHIAR ASA IDIOATA POATE SA FIE SA STEA CU EL...NU SE GANDESTE CATI FACE TIE RAU... NSH DAR DAK MIE MI SA INTAMPLA CEVA DE GENU CRED K MAS MUTA DIN ORAS, DIN TARA, NUMA SA NUI VAD... ORICUM ITI DORESC SA TRECI PESTE ASTA... FATI PE ALTCINEVA DOAR ASA O SA POTI SAL UITI...GANDESTETE K E UN NENOROCIT K A FACUT O FATA SA SUFERE...SUCCES