| Xeniaa a întrebat:

Ce pot sa-i fac la o colega care zvoneste lucruri neadevarate si urate despre mine.( vorbe fooarte urate ) M`am certat cu ea, i-am dat o palma. ce pot sa fac sa termine cu astea >?

Răspuns Câştigător
| ισηιк a răspuns:

Acelasi lucru mi so intamplat si mie...dar eu m-am dus acasa la parinti ei si le-am zis...si dupa nu o mai zis nimic.incearca sa te duci la parinti ei si sa le zici ce fel de poama de fata au.si cu siguranta o sa te lase in pace. sper ca te-am ajutat. funda?

| ισηιк a răspuns (pentru ισηιк):

Multu pentru funda:*:Xsucces in continuare

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Inregistreaza ce spune sau roaga pe cineva sa inregistreze. Mergi cu inregistrarea la parintii tai (daca esti minor) sau ameninta ca o dai in judecata.

| Razviiiiiiiiii a răspuns (pentru Salontanul):

Acum depinde de ce spune. Ca daca spune ca umbla cu toti baietii din scoala nu ii de dat in judecata dar daca spune ca fura bani sau chestii de astea ar trebui sa aduca dovezi.Deci eu nu cred ca ar trebui sa mearga in judecata. happy

| Razviiiiiiiiii a răspuns:

Nu o baga in seama.Tu stii ca lucrurile pe care le spune nu sunt adevarate. Spunele celor la care le spune prostii despre tine sa nu o creada pentru ca este o prefacuta si o mincinoasa si daca nu termina mai dai o palma laughing laughing...sau bate.o foarte tare big grin.