| girl1422 a întrebat:

Ce pot sa-i iau unui baiat de dragobete?
, e o traditie la noi in clasa ca de valentine's day baietii trag la sorti cate o fata si le fac cadouri si de dragobete invers, fetele trag baieti la sorti.happy

Răspuns Câştigător
| ema_2625 a răspuns:

Breloc in forma de inima, un lantisor simbolic cu jumatate de inimioara sau intreaga, o mini inimioara de plus, o lumanare in forma de inimioara.

5 răspunsuri:
| TheAce a răspuns:

Depinde de varsta. Daca e genul elegant atunci cu oc ravata nu poti da gres. Sau cu o sticla de vin. Altfel, as recomanda o bratara de arginthappy

| girl1422 explică (pentru TheAce):

Am uitat sa zic ca suntem pe a 8 a

| ghinionistul112 a răspuns:

Hmmm... Interesant! Pe vremea cand eram la scoala, nu faceam ce faci tu.

| girl1422 explică (pentru ghinionistul112):

Asa si ce? ii vreo problema?

| FRS a răspuns:

Sugestie pentru un baiat elegant : www.royalthings.wordpress.com