| Daniel8888 a întrebat:

Ce pot să mai întreb o fată interesant sau ce pot să ii spun? Ceva mai special nu cum a fost la scoala sau etc. Ce pot să o întreb pe ea?

3 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Să fie interesant pentru ea, să o întrebi ceva despre ea, să îi arăți prin asta că te interesează persoana ei. Să îi arăți interesul tău pentru persoana ei, prin ceea ce îi spui, de exemplu, mă bucur că te-am cunoscut, că te-am întâlnit.

| Tataru_Ionut_2001 a răspuns (pentru sadrian46):

Dar de exemplu...ce as putea sa ii spun unei fete ca sa o captivez? gen in conversație. Asa daca o intreb buna ce faci e plictisitor

| sadrian46 a răspuns (pentru Tataru_Ionut_2001):

E plictisitor dar necesar. Din felul în care îți răspunde, îți dai seama ce părere are despre tine.