| Vernusio a întrebat:

Ce poti face daca ai terminat liceul fara bac si nu am deloc experienta cu munca deoarece era liceu teoretic?

5 răspunsuri:
| Crackman a răspuns:

Te angajezi m... sau fugi in Germania.

| FoxyM a răspuns:

Salutare! Pai l-as mai da pana il iau si as merge la facultate sau la un serviciu bunicel ce pot lucra destul de binehappy fara bac poti lucra la cristim, chelner(etc), manipulant marfa la Profi etc.

| KaWiT a răspuns:

Salut. Dupa liceu ai putea sa faci niste cursuri de Bucatar/Sudor/ Mecanic etc. Aceste cursuri dureaza 1-2 ani. Daca iti merge repede mana poti face si doar 3 luni. Si dupa ce termini cursurile, poti prinde un contract in afara.
Mult succes.

| Nicksson91 a răspuns:

Te apuci de furat coaitza.

| Pîrvu_Elena_1998 a răspuns:

Daca vrei sa te angajezi poti face asta, sunr firme care angajeaza fara experienta, depinde ce vrei sa muncesti