| girl96 a întrebat:

Ce poti sa faci cand te gandesti zi si noapte la o anumita persoana? Iubesti si urasti acea persoana in acelasi timp? Si daca ai putea da timpul in apoi, ai face aceleasi greseli, nu ai shcimba nimic,,, doar ca ti-e dor de multe chestii...

Răspuns Câştigător
| DiaNa357 a răspuns:

Bunahappy
Pai ca sa nu te mai gandestichiar tot timpul la aceea persoana incearca sa ieshi afara cu prieteni ca sa-ti umpli capul cu altceva in afara de aceea persoana.
stiu ca e foarte naspa cand iti este dor de o persoana draga, nu este deloc usor, trebuie doara sa ieshi ca sa incerci sa uiti, si asa timpul va trece mai repede.happy
Sper ca te-am ajutat:*:*:*