| mihai9090 a întrebat:

Ce preferi mai mult limba engleza sau limba franceza?

Răspuns Câştigător
| andralada a răspuns:

He he he normal ca engleza doamne daca stiu o boaba de franceza si fac de 3-4 ani rolling on the floorrolling on the floor) ce naspa nu rolling on the floor stiu engleza destul d bine big grin:X

15 răspunsuri:
| Tweetymrrr a răspuns:

Engleza.big grin

| Supps a răspuns:

Engleza.

| Maria002 a răspuns:

Buna! Eu prefer engleza deoarece iti trebuie mai mult in viata, nu este tara in care sa te duci si sa vb engleza si sa nu stie, dar si franceza e delicata si frumoasa
Sper ca am ajutat!

| alexutza1183 a răspuns:

Ambele...

| Alrawan a răspuns:

Dintre cele 2 prefer engleza. dar mai mult imi place spaniolabatting eyelashes

| Paulla a răspuns:

Vorbesc engleza fluent, în franceză nu pot să leg nici două cuvinte, deci engleza.
Să nu mai spun că e mult mai folositoare ca franceza.

| RollShot a răspuns:

Buna! mie imi place engleza. funda ca nu am nici una

| wforweirdo a răspuns:

Engleza, pentru că mi se pare foarte simplă, sunt varză la franceză.

| PenséeArtistiqueღ a răspuns:

Personal imi plac ambele limbi.
Engleza pentru ca este cea mai recunoscuta pe plan international,deci de asemenea foarte importanta si a devenit aproape obligatoriu sa o cunoastem.
Franceza este mai mult o pasiune, este o limba foarte frumoasa, melodioasa.

| thebeastwithfeelings a răspuns:

Engleza,bineintelestongue...noi avem o profesoara de franceza care nu preda cum ar trebui:-s.dar ne lasa s copiem...decitonguetonguetongue

| mihai9090 explică:

Binе,da si spaniola е frumoasahappy

| mihai9090 explică:

Eu tot n-o stiu binexDbig grin

| mihai9090 explică:

Corect

| andr33Andr3 a răspuns:

Englezaa :X:X:X:X dar imi place si francezaa:X si spaniola :X:X

| andready a răspuns:

Englezalove strucklove struck