| Nathalie18 a întrebat:

Ce presupune controlul de angajare pentru postul de specialist informatii clienti? Imi e frica de doctori si nu stiu in ce consta controlul

2 răspunsuri:
| sofisis a răspuns:

In general iti ia tensiunea, iti face control la ochi si la urechi, te intreaba de boli ale tale sau de prin familie si cam atat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este ceva de genul ca iti ia tensiunea, te intreaba ce boli ai sau ai avut. Este un post de informatii clientii...nu este armata sa te trimita la medici specialisti pentru fiecare parte a corpului (ochi, inima, psihic, etc)