| Marinnaaa a întrebat:

Ce probe sportive se dau pentru a intra la liceu militar?thinkingbatting eyelashes

6 răspunsuri:
| alissu a răspuns:

Proba fizica, psihologica, si una ca sa vada daca ai probleme de limbaj/exprimare. Dupa ce le-ai trecut trebuie sa dai un test la romana si mate.Si cam atat...Succes si eu am vrut, dar am renuntat ( trebuie sa fi as la mate straight face )

| alissu a răspuns:

Ahh.am inteles ca, alergare 1000 de metri cu obstacole happy

| MasterYoda a răspuns:

Sticlism, coniac canoe, halbere... mai sunt si altele, dar astea sunt mai importante.

| XxblackknightxX a răspuns:

Hey vrei sa intri in liceul militar si eu dar inca nu stiu dar astept sa dau in a opta admiterea (acum sunt in a saptea) dar cauta pe internet mult noroc chiar la ce liceu vrei sa dai?happy

| Marinnaaa explică (pentru XxblackknightxX):

Pai... eu sunt a8.a si mi.ar place sa intru la liceu militar da e chestia ca nu stiu probele, plus ca e si distanta mare si trebuie sa imi gasesc sa stau undeva cu chirie:d

| Marinnaaa explică:

Eu ma refer la exercitii. De ex : flotari.etc