| Kjhiok68945 a întrebat:

Ce sa aleg dintre rusa,italiana, spaniola si portugheza? Cu care credeti ca as avea oportunitati mai multe?

Răspuns Câştigător
| Dishka a răspuns:

Depinde ce inseamna la tine "oportunități ". Dacă e vorba de facultate, și vrei sa devii translator sau orice altceva in domeniu, parerea mea ar fi portugheza, e mai rar vorbita si destul de căutată, pe cand italiană sau spaniolă stiu majoritatea. Baftă!

| wpetterssone a răspuns (pentru Dishka):

Și limba rusă este căutată în țările latine.

| Dishka a răspuns (pentru wpetterssone):

Adevarat si acest lucru! Nu zic nu, eu doar am pus parerea mea!

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Cu cât oferta e mai mică și cererea mai mare, cu atât vei avea mai mult succes. Fă un mic studiu de piață!