| Beactrice a întrebat:

Ce sa aleg intre Galaxy S6 si Iphone 6? Stiu ca s6 e mai bun, dar parca as vrea iph6.

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Samsung Galaxy S6 ( chiar Edge, de 128 GB) deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia & MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......ompare.php

Toate cele bune!

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Iphone 6 gold chiar e frumos, pentru ceea ce ai tu nevoie e foarte bun

| T0T a răspuns:

Lasă fița și că ai vrea. S6 e mai bun din toate punctele de vedere și calitativ și ca preț. Îți recomand un Edge, e și mai deosebit ca Iphone-ul, dacă vrei ceva mai trendy.

http://www.emag.ro/......D4PP7MBBM/

| Beactrice explică (pentru T0T):

Faptul ca iti place mai mult un telefon decat altul nu inseamna ca e o fita. Parca mai frumos nu puteai sa raspunzi!

| J0B0MAT a răspuns:

Galaxy S6.Dar daca tie iti place Iphone 6, ia-l pe asta.Sunt telefoane foarte performante amandoua.

| 18Marius a răspuns:

S6 Iti spun eu