| Roliii a întrebat:

Ce sa fac cu viitoare prietena care zice inca nu dar se vede clar ca si ea vrea, zice ca "ca ne cunoastem doar de 2 saptamani si nu vreau sa fie doar o relatie de scurta durata doar pentru ca am incepe devreme"

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu stiu de unde se vede la tine clar ca ea vrea, daca ea spune "nu", si tu nu poti pricepe ca NU inseamna chiar NU?!
Ar trebuii sa ti se faca un pic de educatie acasa, sa pricepi ca sunt reguli de bun simt, pe care trebuei sa le iei ad literam, adica exact asa cum ti se spune: nu= inseamna NU!

| kyliejenner a răspuns:

Daca ti-a zis nu, inseamna ca nu. Nu poti obliga pe cineva sa-ti fie iubita. Poate te place dar intr-adevar 2 saptamani sunteti doar la inceput de drum. de ce te grabesti happy?