| Roliii a întrebat:

Ce sa fac cu viitoare prietena care zice inca nu, doar prieteni deocamdata, dar se vede clar ca ea vrea fiind si cea care se da la mine si mai zice "ca ne cunoastem doar de 2 saptamani si doar prieteni deocamdata si nu vreau sa fie doar o relatie de scurta durata doar pentru ca am incepe devreme"(ratiunea ei)

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Poate fata nu vrea sa-ti fie prietena dar ii este jena sa-ti spuna in fata!
In cazul asta, da-i pace asteia si cauta alta!

| GeorgeGabriel66 a răspuns:

Asta cu doar prieteni nu suna deloc bine. vrajeala din partea ei! ..cred eu!