| Larysa2013 a întrebat:

Ce sa fac daca doua colege se cearta contra o alta colega pentru mine? Ele ma pun sa aleg cu care dintre ele sa stau, eu as vrea cu toate 3, dar ele nu vor, va rog raspundeti cat de repede, fundita pentru cel mai bun si mai rapid rasp!

Răspuns Câştigător
| Lidia02 a răspuns:

Parerea mea este ca nu iti sunt prietene daca te pun sa alegi.Si eu am avut o astfel de situatie si am ales sa stau cu cele cu care ma intelegeam mai bine iar apoi celelalte colege ma barfeau.Ar trebui sa vb cu ele si sa le explici ca vrei sa stai cu toate 3 iar cea care te va intelege iti este prietena adevarata. Parerea mea, funda?:*