| IONUTMARINESCU13 a întrebat:

Ce sa fac de un timp am inceput sa ma inchid in mine si sa nu prea socializez am putini prieteni si vorbesc doar cu 2colegi(colega de banca si un baiat) si ies afar cu verii cum as putea sa socializez sa imi fac prieteni noi? Am 14ani, baiat.

Răspuns Câştigător
| Alex_Serky_1994 a răspuns:

Schimba anturaju, cauta persoane in care sa poti avea incredere (gaseste-ti niste tovarăși) si cu, care iti place sa iti petreci timpul, iar mai departe o sa meargă lucrurile de la sine sper ca te-am ajutat baftă!

| IONUTMARINESCU13 explică (pentru Alex_Serky_1994):

Adica schimba anturajul ca nu am un anturaj.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stai singur pana te calmezi, dupa stai pe langa altii (nu cu altii, pe langa) si daca iti plac acele persoane, introduce-te.