| Uly_Iuly_1991 a întrebat:

Ce sa fac? Imi place de fostul iubit al C. M. B. P.-ului meu dar el nu sunt sigura ca ma place. Sa va spun povestea. In vara anului trecut un baiat pe nume alex a intrebat-o pe cea mai buna prietene a mea daca ea vrea sa fie impreuna cu el. Ea a acceptat. Nu dupa mult timp am inceput sa il simpatizez pe acel baiat. Andreei caci asta este numele fetei, nu prea ii mai placea de acel tip si il folosea. dUPA O saptamana i-a dat papucii. Apoi s-au impacat si din nou 1 luna au fost impreuna. Eu incepeam chiar sa il iubesc pe acel tip. El insa nu vedea si. Acum sunt despartiti dar am aflat de la o fata ca unei fete pe nume Alexandra ii mai place de el. Intradevar fata aceea e mai indrazneata si se cam da la el. Insa arata ca naiba si el nu o place. Faza e ca na am incercat de cateva ori sa ma dau la el i-am facut ochi dulci dar nu aremarcat. Acum cea mai buna prietena a mea nu il mai place. Fata aceea Alexandra na are mai multe posibilitati decat mine pentru al avea aproape. Ce sa ma fac? Ziceti voi...

2 răspunsuri:
| roxydulkica a răspuns:

Din pacate aceasta intrebare trebuia sa stea in categoria Dragoste si Sex

| Lyndsey a răspuns:

Dragoste cu forta nu se poate...Incearca sa te uiti in jur si nu-ti va parea rau:SUNT FOARTE MULTI BAIETI CARE ARATA BINE.Alege unul dintre ei care te merita cu adevarat :*.