| friday a întrebat:

Ce sa fac la scoala sa nu ma plictisesc? In fiecare pauza imi vine sa imi iau ghiodanul si sa plec. Pentru cele mai originale idei, funda.

12 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Macar scoateti 8 clase chiar daca se zice ca trebuie sa ai 10 conteaza macar sa ai 8 acolo dupa aia cauti de munca pleci si tu in strainatate cauti pile ceva muncesti pana nu mai poti si revii in Romania cu bani stransi la tine si traiesti foarte bine.

| Andarock a răspuns:

Daca esti fata ai putea sa:
1.Ai putea in pauze sa stai langa geam (de ex.) si sa comentezi cu prietena ta cea mai buna tinutele altor fete.
2.Sa asculti muzica.
3.Sa te uiti prin reviste (reviste care le duci de acasa)

Daca esti baiat:
1.Sa asculti muzica
2.Sa te joci cu Yoyo (YoYo-ul e acum foarte la moda)
3.Sa barfesti cu prietenii tai...

| pinkystyleツ a răspuns:

Sa joci lapte gros cu prieteni, capra 9laughing

| friday explică:

Sunt la liceu si nu am de gand sa ma las de scoala. Si nici sa chiulesc nu imi mai permit.Reviste daca imi iau mi le cere toata clasa straight face laughing

| BlackVeil a răspuns:

Sa bagi zazanii intre profesori, ca sa se certe ca prostii, si sa pierdeti orele! tongue

| zanesiprintese a răspuns:

Eu cand ma plictisesc la cursuri, ma uit la un film pe telefonhappy fara casti, citesc subtitrareahappy
sper sa-ti fie de folos (nu petru funditawinking )

| claudiu89 a răspuns:

Fa ce te pasioneaza mai mult, unul din astea 2:
1. daca te pasineaza cititul citeste ceva, carti, reviste
2. daca te pasioneaza matematica, fizica fa exercitii

Daca niciuna, ce-i pacat, atunci joaca carti cu colegii, cruce era popular la noi sau aduti laptop sau ceva pe ce sa vezi filme, mai bine decat sa te uiti pe geam.

| dudutm a răspuns:

@SingurToataViata
Nu mai da sfaturi proaste de genu asta.

| Sellak a răspuns:

Fa misto de gardian daca ai eu asta facwinking

| DeeA_6936 a răspuns:

Buna! Pai eu in fiecare pauza, bine aproape in fiecare pauza ne strangem pe hol cu colegii cu care ne intelegem bine si spunem bancuri, mai povestim una alta. In alta pauza mergem la cei din clasa a8a mai vb cu ei dupa aia mai glumim cu profii... Vb ft mult cu beietii. Clasa mea a facut un joc si se numeste "La Familia"(depinde in ce cls esti).si acolo zici cine is parintii si am un bunic "pedofil"in joc si se da la toate.adk la sora mama, etc.si ne da palme la fund laughingrolling on the floor ii cam naspa dar nah zici ca suntem copii mici dar nu`i asa de adevarat macar sa ne distram la scoala.

| andreyashi a răspuns:

Baaaa
stiii ce sa faci sa te prefaci ca esti bolnav si taio acasa baaaaaaa