| мιcнєℓℓє a întrebat:

O sa merg la mare cu autocarul ce sa fac sa nu ma plictisesc in autocar? P.S:NU am laptop sau tableta happy

Răspuns Câştigător
| Skia a răspuns:

Asculta muzica. vorbeste cu prietenii, joaca-te pe telefon, mananca. sau stai si uita-te pe fereastra. eu de obicei asta fac, ma holbez peste tot laughing funda?

2 răspunsuri:
| motolo9ve a răspuns:

Mie imi place sa stau cu geamul dschis, ochelari pe ochi, castile in urechi.si lasate purtata.e unul din putinele momente in care ma simt cel mai bine si libera:p

| euSUNTasta a răspuns:

Citeste ceva, ia-ti daca nu telefonul si poti asculta muzica