| cristoceaioan a întrebat:

Ce sa fac sa nu ma mai plictisesc zilele astea cat sunt singur acasa? de filme m-am saturat, de mess m-am saturat, as vb cu persoane noi dar am incercat alte chaturi si nu imi raspunde nimeni la salut laughing Afara nu am cu cine iesi momentan pentru ca majoritatea prietenilor sunt plecati sau ocupati, ce pot face de unul singur? sunt somer, chiar ma plictisesc...

3 răspunsuri:
| teodem a răspuns:

Http://chat.icq.com/icqchat/ daca stii o limba straina ai ce face acolo, sunt multe compartimente.have fun

| katy_3282 a răspuns:

Am aceiasi problema. Daca doresti putem comunica.Scriemi datele de facebook sau mess, prim mesaj!

| brigifolk a răspuns:

Fa ce fac si eu gaseste o persoana care poate sa te asculte si plange-te incontinuu ca te plictisesti laughingpeace sign