| DeathTheKid a întrebat:

Ce sa-i fac? Am o catelusa si in ultima saptamana cred ca a mai slabit, are vreo 9 saptamani.Nu e vorba ca nu mananca, ca de mancat mananca intruna, iar probleme nu are ca am fost cu ea la veterinar in schimb se joaca foarte mult si alearga ca o bezmetica. Apropo cum sa o fac sa nu ma mai muste, i-am luat jucarii dar ea prefera tot mana mealaughingacum eu inteleg ca-i place insa musca cam tare si mi-a facut o multime de zgarieturi pe maini.

2 răspunsuri:
| Mike959 a răspuns:

Este inca in crestere si la cat spui ca se agita este normal! Si cu muscatul se va linisti cu timpul!

| DeUtZaTa a răspuns:

Si catelusa mea musca la fel acum e mare si uneori se mai joaca si musca dar tare eu zic ca de preferat e sa observi ca atunci cand o sa cresca nu o sa mai faca asa.