| Zxcvbnmasdfgh a întrebat:

Ce șanse sunt să pice "Femeia în roșu" la bac sau "Iona"? Întreb asta pentru că sunt singurele care abia pot să rețin ceva din ele și nu vreau să mă chinui prea mult pe ultima sută de metri.

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Extrem de mici, n-are rost sa-ti bati capul. Le citesti, incerci sa retii cateva idei si aia e.

| Violleta2022 a răspuns:

Daca subiectele nu ar fi secrete, poate am stii, dar cum sunt secrete, NIMENI nu stie si nu-ti poate spune cu certitudine.
Ca atare, te sfatuiesc sa inveti tot, ca sa nu risti sa pici un examen, doar ca ti-a spus cineva caaia nu-ti pica si tu nu ai invatat-o.
Intrebarea ta nu face sens oricum, pentru ca nimeni nu-ti poate spune ce se va da la examene, fiind secrete, pana in momentul examenului!

| SandraEve a răspuns:

Femeia in Rosu, Zmeura de campie si parca mai erau cateva. Este improbabil sa pice asa ceva. Bac-ul este un examen ce se presupune a fi la un nivel conceput astfel incat sa fie abordat, chiar promovat si de cei mediocrii sau chiar slabi cu putina pregatire prealabila.
Sunt sanse foarte mici sa pice acestea, extrem de mici
Iona? Hm.zic sa inveti opera asta. Este o opera unica, ce trateaza o tema ce nu se regaseste in alte teme. Eu as invata cat de cat si Iona
Mult succes!

| Zxcvbnmasdfgh explică (pentru SandraEve):

Multumesc frumos!

| SandraEve a răspuns (pentru Zxcvbnmasdfgh):

Cu placere :*