| yuly_6695 a întrebat:

Ce schimbari ati face daca ati fi presedintele Romaniei macar
pentru o zi?

5 răspunsuri:
| JackieSue a răspuns:

As introduce o lege prin care rromii sa nu mai vina in Romania. Unii zic ca Romania e cea mai intoleranta tara pentru. ca nu toleram gayy... da` nu sunt obligata sa suport eu tiganii si pentru altii/alte tari... sa plece de unde au venit.Si foarte multi moldoveni vin in Romania ca suntem in UE si calatoresc prin UE cum vor ei ca ei nu sunt integratitonguetonguesa stea acolo...mai intai nu vor sa se uneasca cu noi, dar vor cetatenie romana ...chipurile va dati seamachatterbox...cat taraboi pentru. nimic...moldovenii sa nu fie romanai ca toti stim ce urmaresc!

Daca am insultat vreun rrom sau moldovean nu ma priveste ...sa zica mersi ca nu l-am injurat :-)) tongue

auran
| auran a răspuns:

As face ceva mai mult pentru mediu

ValiMocanu
| ValiMocanu a răspuns:

As interzice prostanacilor sa se manifeste public. Foreverlaughing

| selef a răspuns:

As schimba.........chilotii,ciorapii,camasa...nevasta.

| iiirrriiisss a răspuns:

Nu stiu daca intr-o singura zi ai putea face ceva, cert e ca in spatele presedintelui sunt multi care decid soarta acestei tari.