| cristinna23 a întrebat:

Ce scuza sa spun pentru o absenta, dar fara adeverinte de la doctor. funda +vot

Răspuns Câştigător
| TTdsIulia a răspuns:

Pai spui ca ti-a fost foarte rau... iti ceri scuze si gata. big grin

3 răspunsuri:
| FoarteLetargic a răspuns:

Probleme in familie
funda?happy

| Deea3 a răspuns:

Te-a durut capul, ai avut o problema acasa si ai ajuns mai tarziu la scoala, te-ai trezit mai tarziu si nu ai avut suficient timp etc. funda?

| Honeybunny a răspuns:

Ai avut dureri menstruale,ai mers la stomatolog,ai probleme cu ficatu sau cu fiara si nu tio picat ceva bine,diaree,constipatie,ti s-a rupt pantalonii in fund in drum spre scoala si nai avut cheie ca era cheia la mama ta care e la servici,a mers mama ta la lucru dimineata si tio luat din greseala cheia, ti s-a facut rau de la caldura, ti'a scazut tensiunea