| anonim_4396 a întrebat:

Ce se intampla cu mine,oare ma atasez de persoane fara sa realizez? Prima mea iubire nu o pot uita,suntem prieteni si imi tresalta inima mereu cand il vad, ma simt atrasa intr-un fel de el,apoi mai e un baiat care ma place foarte tare, acum s-a distantat pentru ca l-am refuzat,nu il vad un baiat potrivit pentru mine,dar cu toate astea ma doare ca nu mai vorbim, nu stiu nici eu ce simt.De fiecare ma atasez cumva, nu stiu ce e cu mine.

Răspuns Câştigător
| aFurisit a răspuns:

Pssst! big grin

Parca m-ai descris pe mine, tu esti varianta femininalaughing.

Sa-ti spun, draga mea whistling, eu. de fapt povestea mea. mai bine spun ca ..nu mai spun.dar totusi iti spun ca ..ahh..imi este greu.dar. uitehappy la mine e putin mai diferit..acum 2 luni am cunoscut pe cineva, la inceput, hmm. n-am crezut ca poate fi ceva intre noi, dar.s-a intamplat, pentru ca am iesit mult impreuna si.a aparut aceasta atasare..care..in2 saptamani pur si simplu` a explodat, s-a transformat intr-o mare iubire! Numai ca in orice poveste apare un zmeu, un balaur..ca sa strige povestea, numai ca in povestea mea a aparut EA, %^&*** de distanta, care e mai urata ca Baba Cloantasad!

Si."furtuna" mea, care era enervant de frumoasa si dulce love struck, a trebuit sa plece, departe..si eu am ramas ca un fraier. ...singur,plouat,trist,nervos.

Tu ai noroc ca ai doi broscoi, ii ai aproape..profita de asta si alege cu inima, alege ce-ti place tie, ce te face fericita si ce-ti face bine!

Te puup kiss

Pupa-ma si tuuu...waiting

kiss asaa >big grin

| poesia a răspuns (pentru aFurisit):

:* laughing)

| aFurisit a răspuns (pentru poesia):

kiss, multumesc pentru pupic :-X.

A fost ca o poezie, dulceee, romantic si cu dornita de a continua pentru totdeauna :-x whistling

Ai grija cu broscoii, sa nu-i saruti waiting, ca poate se transforma in printi si li se urca la cap.
Asculta de afurisit ca stie cum sta treaba whistling

Asa ca mai bine. saruta-ma iar.blushing ca pe o isipita, haiii ca stiu ca nu poti rezista smug

kiss

| Dolofănica a răspuns (pentru aFurisit):

Ai iubită.

| aFurisit a răspuns (pentru Dolofănica):

Sa te chis in freza de copil prost!
Joaca-te cu lopatica in nisip, du-te sa faci pipi la olica ca esti galbena la fata. gaseste-ti o ocupatie!

Copil facut in copaci!

| Dolofănica a răspuns (pentru aFurisit):

Mă refer la Cărămida rotunda. PS: tu ești crescut în copaci.

| poesia a răspuns (pentru aFurisit):

gata, gata... tge pup oricum :*

| Dolofănica a răspuns (pentru poesia):

?

9 răspunsuri:
| st3lu07 a răspuns:

In primul rand renunta sa mai cauti raspunsuri personale la ceilalti,daca ai anumite stari de neliniste,singura care poate rezolva asta esti tu. Eu cred ca e doar o situatie de moment peste care vei trece,e posibil ca tu asa sa fii, adica sa te atasezi repede de cineva iar pentru asta nu trebuie sa-ti para rau. Eu zic sa incerci sa-ti pui ordine in ganduri, sa vezi ce vrei, ce asteptari ai, ce iti doresti iar mai apoi sa stabilesti nivelul de prietenie si de iubire cuc ei din jur. Mult succes!

Răspuns utilizator avertizat