| UmbraDeVulpe a întrebat:

Ce se intampla daca nu te duci sa iti schimbi buletinul dupa ce ti-a expirat?

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu va fi acceptat oriunde ti se va cere.

| Wr3nch a răspuns:

Nu e valid. Deci oriunde ai nevoie de buletin nu il vor accepta.

Răspuns utilizator avertizat
| suntserios a răspuns (pentru UmbraDeVulpe):

Faptul că nu mai ai acces la chestii oficiale unde e nevoie de te legitimezi nu e ceva rău?

Răspuns utilizator avertizat
| suntserios a răspuns (pentru UmbraDeVulpe):

Unii oameni mai au nevoie să meargă la banca, sa înmatriculeze o mașină, să conducă, să vândă o mașină, să închirieze o casa etc etc. Daca tu nu ai de făcut astfel de lucruri e altă treabă. Pentru restul e important

| TudorRebecca18 a răspuns:

Nu îl mai poți folosi.Nu e valid.Degeaba îl ai dacă deja a expirat.