| Ramo137 a întrebat:

Ce se intampla daca primesc prea multe restrictii pe Youtube?
Eu dublez cu niste prieteni un anime in romana. Si iau restrictie pentru imagine. Desi eu nu generez nici un ban de pe urma muncii.

Ce se poate intampla? :/
funda

2 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

La 3 copyright strike-uri iti vor sterge contul de YouTube, iar daca vei incerca sa-ti faci altele, iti vor fi sterse fara drept de apel.

Pentru mai multe informatii, acceseaza: https://productforums.google.com/forum/#! topic/Youtube/wPi4I656V7w; context-place=forum/Youtube/categories

| Ramo137 explică (pentru Ronnix):

Buna, eu am multe copyright-uri nu doar 3. Am aproximativ 15..nu stiu. cred.
Unele pentru imagine, altele pentru sunet. Nici daca pun site-ul lor original in descriere nu ma vor lasa? sad