| FataCuBuff a întrebat:

TPU vreau sa fumezz pentru prima data dar daca nu trag fumul in piept si il trag doar in gura imi intra si in piept si ce tigari mi-ati recomandA ca sa nu miros a fum cine imi zice funda si vot cel Mai bun raspuns

7 răspunsuri:
| Maomau a răspuns:

Ti-as recomanda niste tigari din guma de mestecat!
Macar astea nu iti impiedica oxigenarea creierului si altfel nu vei prostii din cauza ca nu-ti mai lucreaza bine creierul!
Dar ma rog, daca tu vrei sa fi neaparat prost, fumeaza!

Răspuns utilizator avertizat
| alextotal a răspuns:

Salut. Iti recomand sa te lasi de fumat. NU ESTE SANATOS!

| MadduSnk a răspuns:

Heei, cel mai bin, daca tot vrei sa te apuci de fumat, ar fi sa tragi in piept, pentru ca, in caz contrar este riscul foarte mare de a face cancer. Iar tigari care nu miros atat de tare, sunt slims`urile gen Vogue cu diverse arome, sau Virginia Slims cu menta thinking
Sper ca te-am ajutat. Funda? ^.^.

Răspuns utilizator avertizat
| andrutzakiss a răspuns (pentru FataCuBuff):

Nu happy din una singura nu se intampla nimic

| MadduSnk a răspuns (pentru FataCuBuff):

Daca vrei sa fumezi decat o data, iar apoi sa nu mai continui, riscul de a face cancer este foarte mic, de fapt, minuscul tongue.