| oblivion95 a întrebat:

Ce se intelege prin "liceu slab"?

12 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Adică cu medie de admitere mică, elevi slabi, profesori... care lasă de dorit.

| oOSaritaOo a răspuns:

Profesori proşti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut.
''Liceu slab'' inseamna acel liceu unde pe profesori ii doare la basca de rezultatele elevilor, si pe elevi la fel. Unde mediile sunt mici si putini iau BAC-ul.
Servus.

| dianaaaaax a răspuns:

Un liceu în care nu se face carte şi nu se invaţă. Elevii sunt de vină, cel mai probabil.

| mariukka a răspuns:

Unde notele sint mici

| mariukka a răspuns:

Sory unde notele sint mari

Răspuns utilizator avertizat
| ORDKEO a răspuns:

Adica un liceu in care nu prea se face carte, nu prea se preda bine sau nu aveti mult de invatat.cam asa ceva.

| AnaAna29 a răspuns:

Un liceu slab, cu profesori slabi.

| StmHere a răspuns:

Un liceu în care profesorii își dau interesul pentru "carte" la fel ca elevii, adică 0. Si în care mediile sunt 6-7. Bafta!

| Epigonul a răspuns (pentru StmHere):

Daca un liceu slab este cel cu medii 6-7 atunci cel cu medii de 5 cum se mai numeste? ORDEKO, carte se preda peste tot, poate la unele licee slabe se preda mai multa carte decat la alte licee mai mari, problema elevilor ca nu se invata, in cea mai mare parte.

| StmHere a răspuns (pentru Epigonul):

Atunci medii de 5-6-7 si repetenți. Nu cred ca sunt licee la care nu exista o medie mai mare de 5. Bafta!