| andradda1112 a întrebat:

Ce semn este atunci cand ma despart de prietenul meu si dupa cateva zile el apare cu prietena lui in fata mea si se imbratiseaza, desi el inca tine la mine dar nu vrea sa o arate? vrea sa ma faca geloasa si sa regret ca am renuntat la el sau este alt motiv?

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Vrea sa te faca geloasa, alt motiv nu vad

| Ugggg a răspuns:

Asa a facut si prietenul meu cand ne-am despartit.Era in parc cu prietena lui si se uita fix la mine, dupa plecau si intorcea capu si se uita la mine.Si dupa vreo luna ne-am impacat si acum tine enorm la mine happy Cred ca vrea sa te faca si geloasa, dar cred ca inca tine la tine.PS:si eu eram geloasa cand il vedeam cu aia laughing :*

| andradda1112 explică (pentru Ugggg):

Exact asa a facut si la mine! se imbratisa cu ea in fata mea si cand le ziceam sa isi gaseasca alt loc imi zambea, si stateau tot acolo..si cand trecea pe langa mine se uita incontinuu la mine straight face chiar nu mai inteleg. si o prietena de a mea a vorbit cu el, dar el i-a zis ca nu mai simte nimic pentru mine. si dupa ce i-a zis asta, si chiar si dupa ce ne-am despartit statea cu mine la scoala si cand vedea ca nu schitez niciun gest ma imbratisa si alte chestii..si acum apare cu prietena lui in fata mea