| raducux a întrebat:

Ce semnifica daca am gasit in casa un ac si o ata care nu sunt ale mele?

4 răspunsuri:
| bugara a răspuns:

Cu ce ocazie ai gasit acul? Esti sigur ca nu e al tau? Nu-mi place intrebarea tah e prea lipsita de sens!sadsadsad

| raducux explică (pentru bugara):

Am specificat ca nu era al meubig grin

| raducux explică:

Nu stiu care dintre noi e mai retardat...stiu ca este o supersitie legata de asta dar nu stiu sigur la ce se refera.

| Esti9buna a răspuns:

Daca ai gasi un ac si o ata care nu sunt ale tale inseamna ca mama ta si.a cusar chilotii la tine in casabig grinlaughing funda?